تبلیغات
چت روم بیراهی : چت،چت روم،چت فارسی ،چت ایرانی،سایت چت - چت روم

 

 

چت روم

 

نوع مطلب :چت روم ،

نوشته شده توسط:amir amiri

......ورودی چت روم.......

   DigiChat requires a Java Compatible web browser to run. DigiChat requires a Java Compatible web browser to run. 

 

 

در صورت لود نشدن فیلد ورود به چت روم به قسمت راهنمای استفاده از چت روم بروید

  توضیحات:چت فراهم شده در این سایت معروف به دیجی چت (جاوا چت) ازگران ترین، جدید ترین وپر سرعت ترین سیستم های چت موجود در جهان می باشد كه به علت امنیت بالا و محیط زیبای آن همواره كاربران بیشتری را جذب خودمی نماید. تفاوت این سیستم چت با چت های مشابه سرعت وامنیت بالای آن می باشد كه به همین دلیل نیاز به نصب برنامه جاوا دارد كه دانلود و نصب جاوا 5 دقیقه بیشتر طول نخواهد كشید  با نصب جاوا شما به جمع كثیری از ایرانیان این سایت ودیجی چت های دیگردر سراسر دنیا می پیوندید كه از این سیستم چت استفاده می نمایند.

قوانین چت روم:هر گونه تبلیغ سایت ،وبلاگ و ... بدون هماهنگی با مدیر چت روم مجاز نمی باشد ودر صورت مشاهده ناچار به اخراج از چت روم وپیگیری خواهیم بود.طرز حرف زدن هر فرد نشانگر شخصیت اوست ،پس از توهین به دیگر كاربران و به كاربردن الفاظ زشت در محیط چت جدا خود داری نمایید. در صورت برخورد با هر گونه مشكل در چت روم مراتب را سریعا با مدیر حاظر در چت روم و نظرات، انتقادات وشكایت از   مدیران روم را با مدیریت سایت در میان بگزارید.

اهداف:چت روم بیراهی قصد دارد با جدیدترین و قویترین چت فارسی، شما ایرانیان و تمام فارسی زبانان دنیارا گرد هم آورد تا در محیطی صمیمانه و گرم با یكدگرچت و گفتگو نمائید.جاوا چت با ظاهری زیبا وامنیت بالا خیال شما را از  هك شدن، بوت، ومشكلاتی از این قبیل آسوده نموده تا در محیطی سالم به چت نوشتاری بپردازید.همچنین چت روم بیراهی در نظردارد با ترویج فرهنگ چت وگفتگوی آنلاین صیحیح،زمینه را برای یك چت ایرانی سالم فراهم آورد پس چت بیراهی  را به دوستان خود معرفی کنید